Врнежливите денови не потсетија на безвременските мантилчиња кои како да се создадени за вакви денови.За среќа понудата на high-street продавниците е одлична!

Чувствителната кожа особено е тешко да се негува бидејќи дури и изборот на прозиводи не е едноставен.

Можеби мислите дека не постои разлика но денвниот и ноќниот крем и тоа како се разликуваат.

Белегзиите се секогаш интересен додаток. Можете да ги носите со сите комбинации,дали станува збор за вечерен или дневен изглед.

Вообичаениот начин на миење коса кој подразбира шампонирање и потоа нанесување регенератор, доби своја алтернатива.

Едноставен начин како да дојдете до интересен дизајн кој нема да ве чини ни време ни пари, а ќе изгледате  оригинално. Потребни ви се само 5 чекори:

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново