Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

kostimizakapenje fin

8.06. 2020

Дали поради состојбата со корона вирус или поради чудните временски услови, некој нема да биде во можност ова лето да го помине на плажа покрај море. Но дизајнерите на костими за капење сепак смислиле и обрнале внимание на модата.

По се изгледа едноделните костими за капење ќе бидат помодерни од бикините.

Голем е изборот на модели во кои може да изгледате одлично покрај базен, на речна или езерска плажа.

Има најразлични модели со прерамки преку едното рамо, со патент скоро до грло, некои имаат длабоко деколте, некои пак копчиња, а не изостанале ниту костимите кои не се многу практични за капење и повеќе изгледате здрвени во нив.

Кога станува збор за боите и дезените, присутно е се што веќе наголемо се промовира на улиците низ светските метрополи од сини до жолти, од цветни до сјајна метална.

 Нова 2020

 ДЕЛТА ПРОМ 1

 2021 со честитки за Божиќ и стара Нова година

 и благосостојба во домот и успех во работата

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

NOVOGODISENBANERSINALCO

 Fokus

viber image 2020 12 24 14 00 26

viber image 2021 01 02 09 31 36

from samantha howells 1

from samantha

 Романтик

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 1

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 2

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 4

opshtina chashka

 посакува Среќна 2021 година

 Нова 2021 честит Божиќ и Стара Нова година 4

 
   
   
   
   

Најново