Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

sandaliodkonop fin

2.07.2020

Сандалите направени од коноп не се новост но, ова лето се кандидат за најпопуларни.

Овие оригинални сандали ги нудат и дизајнерите на високата мода, но и останатите кои креираат подостапни парчиња.

Сандалите од коноп не се никаква новост на пазарот.

Нив ги носеле и старите Римјани и Грци, а колку се сакани докажува фактот дека секогаш имаат свое место во летната гардероба, а оваа година се застапени повеќе од било кога.

Ваквите модели лесно се вклопуваат во различни стилови на облека, одлично може да се комбинираат со фустани, сукни, шорцеви, а она што е најважно – рамни се и удобни.

 Нова 2020

 ДЕЛТА ПРОМ 1

 2021 со честитки за Божиќ и стара Нова година

 и благосостојба во домот и успех во работата

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

NOVOGODISENBANERSINALCO

 Fokus

viber image 2020 12 24 14 00 26

viber image 2021 01 02 09 31 36

from samantha howells 1

from samantha

 Романтик

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 1

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 2

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 4

opshtina chashka

 посакува Среќна 2021 година

 Нова 2021 честит Божиќ и Стара Нова година 4

 
   
   
   
   

Најново