Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

nokti2 fin

Beauty гуруата објавуваат дека ова ќе бидат најпопуларните трендови на маникир за оваа топла сезона.

Со секоја нова сезона доаѓаат нови модни и beauty трендови. Овој пат ви ги претставуваме најпопуларните трендови во светот на маникирот. Било да сте обожавателка на минимализмот или пак повеќе сакате силни и впечатливи бои и дезени, овие трендови се создадени на тој начин да одговараат на секоја девојка и секоја прилика. Изберете го оној дезен кој вам најмногу ви се допаѓа..

nokti3 fin

nokti1 fin

 Нова 2020

 ДЕЛТА ПРОМ 1

 2021 со честитки за Божиќ и стара Нова година

 и благосостојба во домот и успех во работата

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

NOVOGODISENBANERSINALCO

 Fokus

viber image 2020 12 24 14 00 26

viber image 2021 01 02 09 31 36

from samantha howells 1

from samantha

 Романтик

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 1

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 2

 2021 Честит Божиќ и Стара Нова година 4

opshtina chashka

 посакува Среќна 2021 година

 Нова 2021 честит Божиќ и Стара Нова година 4

 
   
   
   
   

Најново