Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Паричниците се аксесоари се со пократок век на траење. Тие се вашата удобна зона и се составен дел од внатрешноста на вашата чанта, барем за жените.

Како и останатите женски додатоци и паричниците брзо се менуваат во склад со брзите модни трендови. Новата сезона секогаш , нормално носи нови модели и во однос на овој аксесоар без кој не може да се замисли секојдневието.

Од традиционалните кожени, изработени од пластика,  па се до такви инспирирани најмногу од природата со цветени принтови. Доколку не сте љубители на ваквите дезени, спектарот е широк од кој сигурно ќе успеете да најдете некој по ваш вкус.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново