Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

horoskopcveke fin

Каков ден ве очекува според астролошкиот календар:

Овен
Работа: Работите на решавање на проблемите, и не сте сигурни која опција најбрзо ќе ве доведе до решение.
Љубов: Брачниот партнер не е задоволен од вашиот однос. Има впечаток дека повеќе пружа од она што го добива.
Здравје: Дишните органи се чувствителни.

Бик
Работа: Задоволни сте од ситуацијата на работа. Се се одвива онака како што сте замислиле.
Љубов: Во врската ве очекуваат проблеми. Не сакате да признаете дека сте за некои од нив вие одговорни.
Здравје: Задоволувачко здравје.

БЛИЗНАЦИ
Работа: Тежок ден е пред ас. Не сте задоволни од финансиите и демотивирани сте кога се работните обврски во прашање.
Љубов: Одличен ден за ново познанство. Другата страна ви делува стабилно, и тоа ве привлекува.
Здрвје: Не сте расположени.

Рак
Работа: Максимално сте фокусирани на работата и задоволни сте како се одвива. Очекувате дека некој проект ќе ви донесе поголем успех.
Љубов: Во емотивната фаза нема никакви случувања и вие дури не се ни трудите тоа да го промените.
Здравје: Солидно здравје.

Лав
Работа: Задоволни сте од работната ситуација, но не и финансиска. Сте очекувале едното да го влече другото, но моментално не е така.
Здравје: Солидно здравје.

Девица
Работа: Соработката со колегите не е најдобра. Наместо меѓусебно разбирање, доаѓа до препукувања.
Љубов: Партнерот ви помага да се опоравите. Неговата љубов и внимание е она што ви треба.
Здравје: Нервозни сте со причина.

Вага
Работа: Ситуцијата е стабилна. Не се сложувате со идеите на колегите, и сметате дека работите не треба да ги менувате кога даваат добри резултати.
Љубов: Комуникацијата со партнерот е незадоволителна.
Здравје: Стабилно здравје.

Шкорпија
Работа: Се сретнувате со непланирани тешкотии кои ги решавате во од.
Љубов: Партнерот е личност која ви дава сила. Неговата љубов и поддршка ви значат многу. Кога е крај вас, мислите дека можете се.

Јарец
Работа: Ве иритира менување на работните планови. Детално сте испланирале се, потрошиле многу време, но залудно сте губеле време.
Љубов: Ви предстои ново познанство.
Здравје: Проблеми со нервите.

Водолија
Работа: Финансиската ситуација е се полоша. Размислувате на кој начин да дојдете до нов прилив.
Љубов: Не сте претерано фокусирани на брачниот партнер, ниту тој на вас.
Здравје: Физичкото здравје е стабилно, но психолошкото во пад.

Риби
Работа: Комуникацијата со колегите не е најдобра. Ќе бидете погодни од нивните комнтари, па ќе вратите во иста мрка.
Љубов: Дистанцирани сте од брачниот партнер и не сте заинтересирани тоа да го поправите.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново