Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

BrunoMars fin

Доколку го сакате вонсерискиот глас на Бурно Марс и неговата енергична појава, ќе се воодушевите од сознанието дека тој наското ќе глуми во мјузикл под палката на Дизниевото студио. Поп пејачот преку Инстаграм откри дека работи на голем проект, свирејќи ја на пијано познатата тема When You Wish Upon a Star, со која почнуваат филмовите на Дизни, додека пак во описот ги напишал нејзините стихови.

Според американските медиуми, за сега е познато дека Марс ќе биде продуцент и ѕвезда на претстојниот мјузикл, како и дека подготвува нов материјал во таа цел. Се уште не е познат насловот, ниту датумот.

 

 

SEMM baner MK

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново