Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

lada fin

На руската социјална мрежа “ВКонтакте” се појавиле две видео снимки кои покажуваат како еден автомобил се превртел на неверојатен начин на паркинг во Омск.

Возачот при голема брзина ја пробил оградата, што резултирало со тоа автомобилот два пати да се преврти во воздух, а потоа само “одлетал” напред.

Како што пренесуваат локалните медиуми, возачот по застрашувачкото превртување најнормално го напуштил паркингот, не се здобил со сериозни повреди и воопшто не побарал лекарска помош.

Полицијата се обидува да го утврди идентитетот на возачот.

E baner

web banner 300x250 Sinalco Duma

banerknigovodstvo

Најново