Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Веројатно не сте знаеле досега, но постојат скриени пораки во вашето сандаче на социјалната мрежа „Фејсбук“ за кои не сте знаеле дека постојат. Досега веројатно знаете дека постои место во сандачето кадешто ги добивате барањата за пораки од луѓе кои не се во листата на ваши пријатели.

Излегува дека социјалната мрежа прави „пречистување“ за да одлучи кои пораки ќе се појават во вашето сандаче, а кои нема. Ова значи дека постојат потенцијално многу пораки кои воопшто не стигнуваат до корисниците, односно кои не биле испратени како барања за пораки.

 

 

 

SEMM baner MK

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново