Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Популарната поп пејачка Северина го објави ќетвртиот синг од новиот албум под наслов „Каде за викенд“.

Спотот е сниман во Лос Анџелес, со мобилен телефон. Спотот го објави на својата Facebook страница точно на пладне.

„Ја обожувам оваа песна“, напиша Северина кратко.

За помалку од 15 минути видеото забечежа повеќе од 2.000 прегледи. Авторите на песната се Милош Рогановиќ и Филип Милетиќ.

По три емотивни песни „Како“, „Отрове“ и „Мртов без мене“, Северина објави песна со побрз ритам и весели тонови. Како и во секој спот Севетина одушеви со изгледот, енергијата и движењата.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново