Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Во беспоштедно натпејување во супер супер финалето победник на втората сезона на „Пинковите ѕвездики е Марко Бошњак од Позор , Би Х, или како што жирито одамна го нарече „детето од втората плаанета“. Второто место е за Мартија Станојковиќ од Македонија.

Во последниот груг останаа само кумановката Мартија Станојковиќ и малиот Бошњак од Б и Х. Во последниот груг останаа само кумановката Мартија Станојковиќ и малиот Бошњак од Б и Х.

Извор: Локално.мк

 

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново