Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

policijastop fin

5.08.2020

Момче на 18 години од кичевско, вчера доцна попладне починало од струен удар.

МВР информира дека околу 17 часот вчера во полициската станица во Кичево било пријавено дека момчето се здобило се повреди предизвикани од струен удар во куќата на свој соселанец. Веднаш било пренесено во кичевската болница каде што им подлегнал на повредите.

Се уште нема информации како дошло до несреќата.

Од МВР велат дека нивна екипа извршила увид по што ќе следи целосно расчистување на случајот.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново