Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

policija finПри пасошка контрола, вчера во 11:50 часот на граничниот премин „Аеродром Скопје“ било констатирано дека лицето А.Г. (49) од Холандија се наоѓа на листата со мерка „Апси“ по барање на Интерпол.

Oд МВР информираат дека лицето било лишено од слобода и предадено во Полициската станица Чаир за понатамошна постапка

Поврзани вести

E baner

web banner 300x250 Sinalco Duma

banerknigovodstvo

Најново