Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Сончево со умерена облачност, во пладневните часови ќе има локална појава на краткотраен пороен дожд со грмежи. УВ=8. Teмпература до 34 степени.

За време на викендот и во почетокот на наредната недела времето ќе биде стабилно и многу топло. Во вторник кон крајот на денот и во среда повторно ќе има локална појава на пороен дожд и грмежи.

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново