Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Velesgragjaninaulicavogrb fin

10.07.2020

Во изминатите 24 часа СВР Велес за непочитување на Уредбата за носење на лична заштита казни вкупно 49 лица.

Според денешното соопштение на СВР Велес повторно најголем број од нив или 26 во Велес додека 10 во Кавадарци и 13 во Неготино./У.Ј

 

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново