Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

pozarnikar fin

 19.07.2020

Полициски службеници го забележале пожарот на викенд куќата, на периферијата на Неготино. Куќата што горела се наоѓала во лозов насад.

Полициските службеници ја повикале противпожарна единица. Пожарникарите го локализирала пожарот.

Во викендицата било пронајдено човечко тело за кое се претпоставува дека е на 61 годишна возраст.

-Полициска екипа прави увид, по завршувањето СВР Велес ќе информира со дополнителни информации, рече портпаролот Верољуб Додевски.

За настанот е известен Јавен обвинител. /А.Д

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново