Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

SVRVeles fin

29.07.2020

Во СВР Велес, вчера е пријавено дека околу 12,20 часот непознато лице влегло во домот на М.Д.(78) во Кавадарци ја турнал и пребарувал низ домот, при што одзел пари и си заминал.

Бил извршен увид на местото на настанот./С.А

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново