Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

soobrakjajka

8.07.2020

Дваесет и осум годишно момче, возач на трактор вечерва го загуби животот во тешка сообраќајна несреќа во близина на фабриката „Дрекслмајер“ во Кавадарци, потврдија од полицијата.

 

Според првичните информации дошло до судир меѓу автомобил и трактор. Во моментов се врши увид на местото на несреќата./А.Д

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

banerduma

 

 

baner i od veles se moze

E baner

Konsalting Jovevi

 
   
   
   
   

Најново