Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

patarina 10 1068x801

18.01.2021

На автопатот Демир Капија-Неготино, вчера, на 17.01.2021 во 13.20 часот, кај наплатната станица Демир Капија, товарно возило удрило во кабина за наплата на патарина, по што истото го напуштило местото на незгодата.

На местото на настанот извршен бил увид од неготинската полиција и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Мите Јаначков

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

web baner kozuvcanka 300x250 Duma

 
   
   
   
   

Најново