Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

104198353 118823686521187 5557961775563738108 o

11.01.2021

На 08.01.2021 год. во 20.30 часот К.К. (32), во ОВР – Неготино пријавил дека во куќата на неговиот вујко во Демир Капија на ул.„Партизанска“ по кратка расправија настанала тепачка помеѓу него и Г.Ѓ.(52) од една страна и Л.Ѓ.(25) и А.Н.(28) од друга страна. За ова денеска информираше портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски.

Тој додаде дека по целосно документирање на случајот ќе бидат поднесени соодветни пријави.

Мите Јаначков

 

 

SEMM baner MK

Поврзани вести

web baner kozuvcanka 300x250 Duma

 
   
   
   
   

Најново